Kalkulace

Ceny zlatých snubních prstenů se liší dle modelu, provedení a jejich velikostí. Navíc stále kolísá cena zlata i drahých kamenů. Proto pro zjištění vašich cen si cenu můžete buď přibližně spočítat sami nebo odeslat naprosto nezávaznou poptávku na kalkulaci. Formulář pro kalkulaci najdete na každé produktové stránce. Stačí sjet po stránce kousek pod obrázek a informační texty nebo kliknout na odkaz "Kalkulace". Je nutno zadat vaše přesné velikosti. Pro jiné velikosti se cena liší. Velikosti si můžete změřit i u nás.

Kalkulaci vám přibližně nebo přesně sdělíme i telefonicky na čísle 910 117 369. V tom případě operátorovi sdělte o jaký vzor prstenů máte zájem, jaká je cena na stránkách, vaše velikosti a kolik písmen nebo číslic bude mít rytina. Případně také, zda jde o prsten s diamantem. Sdělit cenu a osazení diamanty je nutné z toho důvodu, že operátor může být během hovoru mimo kancelář.

Cena páru prstenů je vždy výhodnější, neboť některé poplatky účtované výrobci jsou stejné pro jeden prsten i pro celý pár. Pouze jeden prsten lze samozřejmě objednat také.

Kalkulace vás může někdy příjemně překvapit. Upozorňuji však, že ceny se stále hýbou. Pokud jste tedy s kalkulací spokojeni nebo snad dokonce nadšeni, neváhejte s objednávkou. Za pár dní mohou být ceny vyšší.

 
 

Dodavatel:

Lydie Gigerichová - GIPA
Sidonie 157, 763 34 Brumov-Bylnice 3, okres Zlín

IČ: 67513433, DIČ: CZ6758170111

Telefon: 910 117 369 - volejte denně od 9 hodin.

E-mail:

obchod@levne-snubni-prsteny.cz

fotodoma@gmail.comKAM DÁL?

Na svatební oznámení přece!
Na vzory svatebních oznámení na Mottak.cz
nebo stejná svatební oznámení na FotoDoma.cz
nebo svatební oznámení  na OznameniSvatebni.cz
a svatební oznámení na OznameniSvatebni.eu.


Dodavatel je plátce DPH a je zapsán v živnostenském rejstříku od 27. 5. 1999.
Registrační číslo UOOU 00058306.
Jsme registrováni Puncovním úřadem, registrační číslo je 12807.České puncovní značky

České puncovní značky


TOPlist