Záloha

Záloha na výrobu zlatých snubních prstenů činí nejméně 50% jejich ceny. Výroba bude zahájena vždy až po připsání zálohy na účet. Stejným způsobem je postupováno i v kamenných prodejnách, kde jsou zálohy v různé výši také požadovány, kde se však většinou značně liší ceny ve váš neprospěch. Stačí se namátkově zeptat.

Důvodem záloh jsou nepřevzaté zakázky. Jiný důvod není. Evidence záloh jinak pouze každému dodavateli přidává práci při zpracování účetnictví. V novele zákona o DPH tomu zákonodárci ještě opravdu pomohli. Nebýt lehkovážných zákazníků před vámi, kteří si prsteny objednali a nevyzvedli, žádné zálohy by nebylo třeba. Podobně to vidí zřejmě i v kamenných prodejnách. A podobně je postupováno také u jiných zakázkových výrob, nejenom u zakázkové výroby snubních prstenů.

Zákazníci se stále dokola ptají, zda je opravdu nutná záloha předem pro výrobu prstýnků. Odpovídáme ANO, záloha je nutná, pokud chcete přijatelné ceny. Pokud by měla existovat rezerva na nepřevzaté zakázky, musely by ceny být mnohem vyšší.

Záloha je hrazena na účet ve Fio banka a.s. Platbu je nutno provést ve výši dle podkladů, které vám na základě objednávky mailem zašleme a se správným variabilním symbolem, abychom platbu správně identifikovali a přiřadili k vaší zakázce. Jinak může dojít ke zdržení zakázky. Částku příchozí platby a variabilní symbol nám systém Fio banky hlásí automaticky. Ostatní údaje se dostanou pouze k účetní po uzavření účetního měsíce. Pokud tedy máte něco na srdci, nesdělujte to prostřednictvím bankovní platby ve Zprávě pro příjemce, ale mailem v odpověď na poslední zprávu.

V případě úhrady vyšší zálohy, než je cena v konečném vyúčtování, bude přeplatek vrácen na účet zákazníka.

 
 

Dodavatel:

Lydie Gigerichová - GIPA
Sidonie 157, 763 34 Brumov-Bylnice 3, okres Zlín

IČ: 67513433, DIČ: CZ6758170111

Telefon: 577 477 246 - volejte denně od 9 hodin.

E-mail:

obchod@levne-snubni-prsteny.cz

fotodoma@gmail.comKAM DÁL?

Na svatební oznámení přece!
Na vzory svatebních oznámení na Mottak.cz
nebo stejná svatební oznámení na FotoDoma.cz


Dodavatel je plátce DPH a je zapsán v živnostenském rejstříku od 27. 5. 1999.
Registrační číslo UOOU 00058306.
Jsme registrováni Puncovním úřadem, registrační číslo je 12807.České puncovní značky

České puncovní značky


TOPlist