Záloha

Záloha na výrobu zlatých snubních prstenů činí nejméně 50% jejich ceny. Výroba bude zahájena vždy až po připsání zálohy na účet. Stejným způsobem je postupováno i v kamenných prodejnách, kde jsou zálohy v různé výši také požadovány, kde se však většinou značně liší ceny ve váš neprospěch. Stačí se namátkově zeptat.

Důvodem záloh jsou nepřevzaté zakázky. Jiný důvod není. Evidence záloh jinak pouze každému dodavateli přidává práci při zpracování účetnictví. V novele zákona o DPH tomu zákonodárci ještě opravdu pomohli. Nebýt lehkovážných zákazníků před vámi, kteří si prsteny objednali a nevyzvedli, žádné zálohy by nebylo třeba. Podobně to vidí zřejmě i v kamenných prodejnách. A podobně je postupováno také u jiných zakázkových výrob, nejenom u zakázkové výroby snubních prstenů.

Zákazníci se stále dokola ptají, zda je opravdu nutná záloha předem pro výrobu prstýnků. Odpovídáme ANO, záloha je nutná, pokud chcete přijatelné ceny. Pokud by měla existovat rezerva na nepřevzaté zakázky, musely by ceny být mnohem vyšší.

Záloha je hrazena na účet ve Fio banka a.s. Platbu je nutno provést ve výši dle podkladů, které vám na základě objednávky mailem zašleme a se správným variabilním symbolem, abychom platbu správně identifikovali a přiřadili k vaší zakázce. Jinak může dojít ke zdržení zakázky. Částku příchozí platby a variabilní symbol nám systém Fio banky hlásí automaticky. Ostatní údaje se dostanou pouze k účetní po uzavření účetního měsíce. Pokud tedy máte něco na srdci, nesdělujte to prostřednictvím bankovní platby ve Zprávě pro příjemce, ale mailem v odpověď na poslední zprávu.

V případě úhrady vyšší zálohy, než je cena v konečném vyúčtování, bude přeplatek vrácen na účet zákazníka.

 
 

Telefon: 577 477 246

Volejte denně od 9 hodin.

E-mail:

obchod@levne-snubni-prsteny.cz

fotodoma@gmail.comKAM DÁL?

Na svatební oznámení přece!
Na vzory svatebních oznámení na Mottak.cz
nebo stejná svatební oznámení na FotoDoma.cz


Dodavatelé:

Lydie Gigerichová
Sidonie 157, 763 34 Brumov-Bylnice 3, okres Zlín
IČ: 67513433, DIČ: CZ6758170111
Dodavatel je plátce DPH a je zapsán v živnostenském rejstříku MÚ Valašské Klobouky od 27. 5. 1999.
Registrační číslo UOOU 00058306.
Registrace Puncovním úřadem, registrační číslo 12807.

Svatební oznámení s.r.o.
Svatý Štěpán 146, 76334 Brumov-Bylnice, okres Zlín
IČ: 29317045
Dodavatel není plátce DPH. Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 77329.
Registrace Puncovním úřadem, registrační číslo 14391.
České puncovní značky

České puncovní značky