Novinky na webu

577 477 246   LSP@levne-snubni-prsteny.cz
Levné snubní prsteny
Snubní prsteny bílé zlato
Snubní prsteny žluté zlato
Snubní prsteny kombinované
Snubní prsteny chirurgická ocel

Dámské zlaté náušnice
Zlaté přívěsky na krk
Zlaté řetízky na krk
Zlaté dětské náušnice
Zlaté prsteny

 

Aby nemusely naše věrné nastávající nevěsty pátrat po tom, co se u nás děje, bude na novinky z webů LevneSnubniPrsteny.cz a Levne-Snubni-Prsteny.cz průběžně upozorňováno na této stránce. Denně se snažíme udělat alespoň něco pro to, aby se vám u nás líbilo. Pokud máte nějaké náměty, napište, pokusíme se udělat nemožné :-)

Sledujte i naši stránku na Facebooku

 

Pracovní deníček

29. listopadu 2015
Pro rok 2015 jsme dosáhli na sortiment 2191 základních modelů zlatých snubních prstenů.

24. září 2015
Začínáme přidávat nové modely prstenů. Dnes jich přibyla celá dvacítka.

1. září 2015
Ode dneška až do konce září spouštíme slevovou akci na téměř třetinu modelů snubních prstenů.

1. srpna 2015
Dneškem dochází k úpravám cen, takže ceny na stránkách a v kalkulacích se do celkového dokončení úprav stránek mohou lišit.

11. prosinec 2014
Informační rozcestník jsme dnes umístili na všechny stránky, ať nemusíte dlouze tápat. Nyní máte všechny informace pořád po ruce. A přidali jsme haldu srdíček. Proč? Srdíček není nikdy dost :-)

9. prosinec 2014
Vzhledem ke změně telefonních čísel Puncovního úřadu jsme aktualizovali údaje na stránce http://www.levne-snubni-prsteny.cz/dotazy/overeni.php

3. prosince 2014
Přibylo několik málo nových prstýnků v galerii. Běžte se pokochat :-)

29. listopad 2014
Dnes jsme k několika nejprodávanějším prstenům z naší galerie přidali videa. Jsou sice v malém rozlišení, ale uvidíte na nich, jak se na prstýncích střídá výzdoba kolem dokola. A to je oč tu běží!

5. září 2014
Vzhledem k neutuchajícímu zájmu o službu výkup zlata jsme dnes přidali na web novou stránku dostupnou z levého menu -čtěte Výkup zlata

18. srpna 2014
Konečně můžeme uspokojit i ty nejvíce spěchající zákazníky!
Ode dneška totiž máme skladem snubní prsteny z chirurgické oceli!

1. května 2014
Přibývají i doporučení na jiných webech:

2. dubna 2014
Pracujeme a pracujeme a zákazníci píší a my jsme rádi :-)

23. února 2014
Skalní příznivci se možná lekli, že jsou na jiném webu. Nebojte, jen jsme změnili úvodní obrázek za nový, vyměnili pozadí z jednolité barvy na nenápadnou strukturu a trošičku zpřehlednili nabídky po levé i pravé straně i v patičce.

Pro ty, co se nemohli zorientovat, jak se dostat na další stránku, jsme přidali velká plošná tlačítka na konce rozcestníků. Teď už se snad neztratíte :-)

21. února 2014
Levé menu je teď ještě víc obrázkové. Přibyly obrázkové odkazy nejen na hlavní stránku, ale také na stránky Mottak na svatební oznámení.

13. února 2014
Přidáváme Varování na stránku Ryzost zlata. Ve velké míře se totiž na trhu objevují "jako zlaté" prsteny od podvodníků.

6. prosince 2013
Reakce některých zákazníků přidáváme nyní přímo na stránky konkrétních snubních prstýnků. Pomalounku.

18. září 2013
Abyste nemusely hledat, kde galerie jsou, přibývá nová stránka Galerie, která bude průběžně doplňována, jak budeme stíhat zpracovávat nafocené snímky snubních prstýnků.

17. září 2013
Vyhovujeme přáním svých fanynek a nové galerie fotek umístíme i na Levne-Snubni-Prsteny.cz, tak jako tomu bylo i v minulosti.

16. září 2013
Dnes jsem provedla úpravy v informačních stránkách v levém sloupci, aby odpovídaly současnému stavu.

28. srpna 2013
Od teď jsou nové formuláře na všech snubních prstenech.

22. srpna 2013
U některých prstenů LSP jsou nyní ještě příznivější ceny! Poptávejte kalkulace.

19. srpna 2013
Teď už zbývají jen poslední prsteny.

17. srpna 2013
Nový objednávkový formulář je nyní také u všech prstenů LSP.

11. srpna 2013
Slevnili jsme pro vás více než stovku modelů snubních prstenů, abyste si tak mohli dopřát za svou akceptovatelnou cenu větší luxus. Současně několik nových modelů na stránky přibylo.

14. července 2013
Pokud jste si procházeli detaily prstenů, možná jste si všimli, že u prstenů jste našli nový objednávkový a poptávkový formulář. Postupně proběhne změna u všech snubních prstenů, ale vzhledem k velkému množství ruční práce to bude nějakou dobu trvat.

29. června 2013
Nové galerie pomalu zpracováváme a postupně umisťujeme na samostatnou doménu www.Snubak.cz. Proto vás Snubak téměř denně překvapí něčím novým. Na Snubáku najdete i modely, které nejsou na těchto stránkách! Ale nebojte, postupně se zde také objeví.
Po rozkliknutí náhledu najdete několik fotografií vybraných snubních prstenů, mezi nimiž můžete snadno listovat.

9. června 2013
Kdo sleduje ceny, jistě si všimnul, že došlo k poklesu cen u prstenů.

16. května 2013
Vzhledem k tomu, že se spamovacím robotům podařilo probojovat naší jednoduchou antispamovou ochranou, byli jsme nuceni přidat za odesílací formulář antispamové políčko, které je před odesláním formuláře nutné vyplnit. Doufáme, že vás to neodradí od poptávek po kalkulacích a od objednávek.

28. dubna 2013
Pokud jste z Valašského království a z okolí, zastavte se 4.5. ve Valašských Klobúkoch na svatební show. Začíná pod náměstím ve 14 hodin. Můžete si u mě změřit velikosti prstů a podívat se na svatební oznámení.

19. dubna 2013
Dnes jsme ukončli všechny probíhající akce. Proč? Chceme nabízet rovné a výhodné podmínky pro každého, bez výjimek a podmínek.

10. dubna 2013
Nově si u nás ve firmě můžete prohlédnout některé modely prstenů. Jedná se sice o modely vyrobené z běžných barevných kovů a jen povrchově rhodiované nebo lehce zlacené, ale rozhodně poskytnou lepší představu o vzhledu snubních prstenů.
Nevěsty tato zpráva snad potěší. Potenciální zloděje opět zklameme, že by modely mohli maximálně přidat na vozík, s nímž zamíří do Kovošrotu; rozhodně ne do zastavárny nebo do výkupu zlata.

8. března 2013
Na spoustu novinek asi zapomenu, ale nejdůležitější je, kromě nově koncipovaných podmínek akcí ta, že u prstenů došlo k pohybům cen. Je možné, že po svatební sezóně se ceny většinou vrátí na původní hodnoty, proto je ne webu nechávám prozatím v původní výši a budu spolu s letními a podzimními nevěstami doufat. Jednoduše si vždy napište o kalkulaci.

17. listopadu 2012
Dnes je pro nás dvojnásobný svátek, protože začíná nová dlouhodobá akce zvaná Svatební oznámení. Díky ní můžete ušetřit, a to bez škemrání o slevové poukazy na svatebních veletrzích.

3. listopadu 2012
Příjemnou změnou je, že vnitřní rytina u prstenů je nyní 10 Kč za znak.

30. října 2012
Přidali jsme další snubní prsteny ze všech kolekcí a celková nabídka se tak rozšiřuje na 1750 základních modelů snubních prstenů.

23. října 2012
Víte, že u prstenů LSP můžete mít nyní vnitřní rytiny zdarma? A máte důvod, proč toho nevyužít?

8. září 2012
Přibyly snubní prsteny LSP, kterých bude po zpracování obrázků ještě o nějakou stovku více.

17. srpna 2012
Novinkou od tohoto týdne je, že si u nás můžete zdarma změřit velikosti prstů.

12. srpna 2012
Celý týden se pracovalo na distribuci tištěné reklamy, aby nás nevěsty našly a nejméně dva další týdny bude trend stejný. Mezitím se nepřetržitě vyřizuje spousta dotazů zákazníků. Na cestách ne všude je dobré internetové připojení, tak prosím o trpělivost, pokud neodpovím hned.

5. srpna 2012
K prstýnkům, co se objevily v pravém sloupečku, dnes přibyla spousta fotek, tak snad se budou nevěstám líbit :-)

3. srpna 2012
Doplnila jsem o nové fotky stránky Balení, Diamanty, Ověření zboží, Puncování zlata, Ryzost zlata.
V pravém sloupci přibudou odkazy na nově přidané galerie prstenů.

31. července 2012
Stránka Rytiny dovnitř byla doplněna o několik fotek rytin. Můžete si podle nich vybrat, zda chcete raději psací nebo tiskací písmo do svých snubních prstýnků.

30. července 2012
V uplynulých dnech jsem pro nevěsty zpracovávala bloggy s příklady skutečně použitých kombinací svatebních mott a textů na svatebních oznámeních, aby se každý den mohly objevovat další a další návrhy pro vaši inspiraci.
Svatební motta a citáty se snažím kumulovat taky na webu Mottak.cz.

21. července 2012
Proč vybírat prstýnky u nás? Na to jsem se dnes snažila odpovědět na úvodní stránce.

18. července 2012
Pojmenovali a zahrnuli jsme do informačních textů status maximální ceny, protože se nám opakovaně stalo, že výstupní cena od výrobce byla nižší, než původně pro určitou velikost prstenů udával. Rozdíl vracíme svým zákazníkům.

14. července 2012
Dneškem měníme obchodní podmínky pro nové objednávky v tom, že konečná fakturace může být nižší oproti zálohové faktuře. Příjemné, ne?

9. až 13. července 2012
Práce na zviditelnění webu na internetu.

8. července 2012
Dnešek je úklidový den a probíhá odstraňování "trosek", tj. nepotřebných nebo poškozených souborů, čímž dojde především k datové úspoře. Mělo by se to teoreticky projevit zcela nepozorovatelným zrychlením webu.

7. července 2012
Na Levne-Snubni-Prsteny.cz byly provedeny velmi malé kosmetické úpravy, kterých si naše fanynky určitě už všimly. Obrázkové menu se vrátilo! A uhnízdilo se v levém menu. Taky jsem na spoustu stránek doplnila chybějící písmenko r. Pod klávesou byl nalezen drobeček. Omlouvám se :-)

6. července 2012
Pro oba weby se objevily nové společné Akce. Chceme nafotit originální zlaté snubní prsteny namísto dosavadních fotek železných a stříbrných replik, které máme zatím k dispozici. Help!

5. července 2012
Ceny prstýnků za pouze jeden kus jsou nyní nově i na stránkách LevneSnubniPrsteny.cz. V souvislosti s tím bylo nutno překopat obchodní podmínky a všechny související údaje. Aby nedošlo k rozdílnému podávání informací na obou webech, byly všechny informace přesunuty na společné stránky a dostanete se ke všem z menu v levém postranním sloupci.

4. července 2012
Novinkou je ode dneška na Levne-Snubni-Prsteny.cz uvádění ceny prstýnků za jeden kus a ne za celý pár. Je to málo? Dobře. Navíc se na stránkách objevily tři stovky dalších prstenů.

1. července 2012
Usilovně se dál pracuje na obnově "nabouraných" stránek Levne-Snubni-Prsteny.cz. Při té příležitosti se změnilo ovládání, protože systém ukotveného menu se špatně zobrazoval v některých mobilních přístrojích. Pokud jsou ještě nějaké problémy, napište. Mailovka je na všech stránkách dole v zápatí nebo i v Kontaktech. Nikam se neschováváme :-)

  577 477 246

LSP@levne-snubni-prsteny.cz


Dodavatelé

Lydie Gigerichová, Sidonie 157, 763 34 Brumov-Bylnice 3, okres Zlín
IČ: 67513433, DIČ: CZ6758170111, plátce DPH
Zapsán v živnostenském rejstříku MÚ Valašské Klobouky od 27. 5. 1999.
Registrační číslo UOOU 00058306.
Registrace Puncovním úřadem, registrační číslo 12807.

Svatební oznámení s.r.o., Svatý Štěpán 146, 76334 Brumov-Bylnice, okres Zlín
IČ: 29317045, neplátce DPH
Spol. zapsána v obch. rejstříku u Krajského soudu v Brně, oddíl C, vl. 77329.
Registrace Puncovním úřadem, registrační číslo 14391.

Reference zákazníků pocházejí ze vzájemné komunikace, nejsou ověřovány.